OD 8.00 - 13.00- REALIZUJEMY PODSTAW─ś PROGRAMOW─ä

I.( od 6;00 do 8;00 ) zabawy tematyczne, konstrukcyjne, gry dydaktyczne. Zabawy integruj─ůce grup─Ö, zabawy rytmiczno ÔÇô ruchowe, rytua┼é wsp├│lnego rozpoczynania dnia, korow├│d ÔÇô zabawy literacko ÔÇô muzyczne, powitanie dzieci. Dzieci bior─ů udzia┼é w zabawach ruchowych, ─çwiczeniach porannych. Dzieci porz─ůdkuj─ů sal─Ö, wykonuj─ů czynno┼Ťci higieniczno-sanitarne.

II. ( od 8;00 do 13;00 ) Dzieci bior─ů udzia┼é w zaj─Öciach edukacyjno ÔÇô wychowawczych w oparciu o now─ů podstaw─Ö programow─ů, wprowadzenie tematu zaj─Ö─ç, zaj─Öcia inscenizowane, zabawy logiczno ÔÇô matematyczne, konstrukcyjne, zaj─Öcia plastyczne, ─çwiczenia gimnastyczne. Dzieci uczestnicz─ů w zabawach ruchowych, zabawach dowolnych w sali, na powietrzu, spacerach, wycieczkach, grach terenowych. Bior─ů udzia┼é w zaj─Öciach dodatkowych Przygotowuj─ů si─Ö do obiadu, wykonuj─ů zabiegi higieniczno - sanitarne. Jedz─ů obiad. Relaksacja (dzieci s┼éuchaj─ů bajek, bajek muzycznych, muzyki relaksacyjnej). Kontynuacja dzia┼éalno┼Ťci edukacyjnej, zabawy i gry dydaktyczne, stolikowe, ─çwiczenia gramatyczne, s┼éownikowe, praca wyr├│wnawcza, indywidualna, zabawy dowolne wg zainteresowa┼ä, zabawy na powietrzu.

III. (od 13.00-17.00) Zaj─Öcia dodatkowe,podwieczorek.Nauczyciele prowadz─ů prac─Ö wspomagaj─ůc─ů indywidualny rozw├│j dziecka. Prowadzenie program├│w w┼éasnych z dzie─çmi, praca z dzie─çmi zdolnymi, zabawy i gry dydaktyczne z grup─ů, zabawy dowolne wed┼éug zainteresowa┼ä, om├│wienie z dzie─çmi wydarze┼ä dnia, kontakty z rodzicami, rozchodzenie si─Ö dzieci do domu.

POSIŁKI

8.30 - ŚNIADANIE