Wycieczka

Drodzy Rodzice!

W dniu 28.05.2019r. odb臋dzie si臋 wycieczka autokarowa do

Wioski India艅skiej "Mato"

(w miejscowo艣ci Twork贸w k. Raciborza)

W tym dniu 艣niadanie zostanie podane o godz. 6.50.

Wyjazd zaplanowany jest o godz. 7.20! Po powrocie do przedszkola b臋dzie podany obiad (ok. godz. 13).

Prosz臋 o zg艂oszenie si臋 Rodzic贸w do wychowawcy grupy w celu podpisania zgody na udzia艂 dziecka w wycieczce.

Uczestnik贸w wycieczki obowi膮zuje odpowiedni str贸j, w razie niepogody prosimy, aby dzieci mia艂y kalosze i kurtki przeciwdeszczowe.

Rodzic贸w dzieci cierpi膮cych na chorob臋 lokomocyjn膮, prosimy o podanie przed podr贸偶膮 odpowiednich 艣rodk贸w farmakologicznych.

Znalezione obrazy dla zapytania wioska india脜聞ska mato Wioska india艅ska MATO w Tworkowie ko艂o Raciborza prezentuje tradycyjn膮 osad臋 Indian Wielkich R贸wnin Ameryki P贸艂nocnej. Znajdziecie tu bogat膮 kolekcj臋 india艅skich sprz臋t贸w oraz sp臋dzicie mi艂o czas na india艅skich grach i zabawach.

Deklaracje kontynuacji

Uwaga rodzice!!!

Prosimy o z艂o偶enie u wychowawc贸w grup w terminie do 08.II.2019r. deklaracji kontynuacji ucz臋szczania dziecka do Przedszkola nr 5 w Miko艂owie w roku szkolnym 2019/2020.

Druki deklaracji dost臋pne s膮 u wychowawc贸w.

Zebranie

Zebranie dla Rodzic贸w odb臋dzie si臋 11.09.2018, g. 17:00