Wycieczka

Drodzy Rodzice!

W dniu 03.06.2019r. odb臋dzie si臋 wycieczka autokarowa na plac zabaw w Tychach-Paprocanach

W tym dniu 艣niadanie zostanie podane o godz. 7:45

Wyjazd zaplanowany jest o godz. 8:20.Po powrocie do przedszkola b臋dzie podany obiad (ok. godz. 12)

Prosz臋 o zg艂oszenie si臋 Rodzic贸w do wychowawcy grupy w celu podpisania zgody na udzia艂 dziecka w wycieczce.

Bardzo prosz臋 o ubranie dzieci odpowiednio do warunk贸w pogodowych.

Rodzic贸w dzieci cierpi膮cych na chorob臋 lokomocyjn膮, prosimy o podanie przed podr贸偶膮 odpowiednich 艣rodk贸w farmakologicznych.

Deklaracje kontynuacji

Uwaga rodzice!!!

Prosimy o z艂o偶enie u wychowawc贸w grup w terminie do 08.II.2019r. deklaracji kontynuacji ucz臋szczania dziecka do Przedszkola nr 5 w Miko艂owie w roku szkolnym 2019/2020.

Druki deklaracji dost臋pne s膮 u wychowawc贸w.

Szkolenie

Rodzic贸w dzieci z grup Misi贸w i Biedronek zapraszamy 11.09.2018 o godz. 17:00 na szkolenie dotycz膮ce Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej.